Koszyk
  • Nowy
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Zasady Zwrotu

 

Reklamacje

Banner płatności

Bezpieczne, szybkie płatności.

Insport Nutrition Taurine 300g Pure

13,90 zł
Brutto

Wysyłka jeszcze dzisiaj! Sprawdź koszty wysyłki.

⚡️WYSOKIEJ JAKOŚCI TAURYNA W PROSZKU

💪ZWIĘKSZENIE WYDOLNOŚCI i WYDAJNOŚCI ORGANIZMU

💪SZYBKA REGENERACJA

⚡️AŻ 100 PORCJI W OPAKOWANIU

Ilość

redeem
Załóż konto lub zaloguj się i zyskaj 13 punktów lojalnościowych,
które będziesz mógł wymienić na kod rabatowy o wartości 0,65 zł.


Insport Nutrition TAURINE 300g to wysokiej jakości suplement diety w proszku, przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, którzy poszukują wsparcia w treningu. Każda porcja dostarcza aż 3000 mg L-tauryny, zapewniając optymalną dawkę dla osób prowadzących intensywny tryb życia.

Tauryna to aminokwas niebiałkowy, który znacząco wpływa na poprawę wydolności fizycznej i efektywność pracy mięśni. Działa poprzez wspomaganie transportu elektrolitów, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz ich szybkiej regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym. Dodatkowo ma pozytywny wpływ na funkcje poznawcze, w tym koncentrację i zdolność do szybkiego przyswajania informacji.

WŁAŚCIWOŚCI TAURINE OD INSPORT NUTRITION: 

⚫️Wsparcie dla osób aktywnych: Insport Nutrition TAURINE został stworzony z myślą o osobach, które prowadzą intensywny tryb życia, zarówno fizycznie, jak i umysłowo. L-tauryna pomaga w poprawie wydolności fizycznej, wspiera koncentrację i zdolność do szybkiego przyswajania informacji, co jest niezwykle ważne dla sportowców i osób pracujących umysłowo.

⚫️Wysoka dawka L-tauryny: Każda porcja zawiera 3000 mg L-Tauryny. Taka dawka jest idealna dla osób prowadzących intensywny tryb życia, które potrzebują dodatkowego wsparcia w regeneracji mięśni.

⚫️Działa antykatabolicznie: Chroni mięśnie przed rozpadem podczas wysiłku fizycznego, wspierając ich regenerację.

⚫️Redukuje zmęczenie: L-tauryna przyspiesza regenerację mięśni, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, co pozwala na szybsze rozpoczęcie kolejnych treningów i zwiększenie ich intensywności.

⚫️Zwiększa wydolność treningową: Poprawia zdolność do wykonywania intensywnych ćwiczeń, zwiększając ogólną wydajność organizmu.

⚫️Łatwa forma spożycia: Proszek łatwo rozpuszcza się w wodzie, co ułatwia jego stosowanie przed, w trakcie lub po treningu.

⚫️Wzmacnia procesy anaboliczne: Umożliwia bardziej efektywny rozwój mięśni poprzez wspomaganie procesów anabolicznych.

⚫️Posiada antyoksydacyjne właściwości: L-tauryna działa jako silny antyoksydant, chroniąc komórki przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki. Dzięki temu pomaga w ochronie organizmu przed stresem oksydacyjnym, który może prowadzić do przedwczesnego starzenia się komórek i zwiększonego ryzyka wielu chorób.

Insport Nutrition TAURINE jest szczególnie polecany osobom, które:

🔵Prowadzą aktywny tryb życia i potrzebują wsparcia w poprawie wydolności fizycznej.

🔵Poszukują suplementu wspomagającego regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym.

🔵Chcą poprawić koncentrację i wydajność umysłową.

🔵Pragną wspomóc zdrowie serca i układu krążenia.

🔵Szukają sposobu na redukcję zmęczenia i znużenia.

🔵Potrzebują wsparcia w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Składniki aktywne w 3 g (1 porcja): 

  • L-tauryna – 3000 mg

Składniki: L-tauryna. 

Warunki przechowywania: Przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte w temperaturze 15-25°c. Trzymać z dala od bezpośredniego ciepła, wilgoci i światła słonecznego. Nie przechowywać przez dłużej niż 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem, nr partii: Na opakowaniu. 

Zalecane dzienne spożycie: Jedną porcję produktu (3 g - ½ miarki) rozpuścić w 150-200 ml wody lub soku. Spożywać raz dziennie.

OSTRZEŻENIA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym mlekosojęjajaorzechyzboża zawierające gluten. Produkt wykazuje właściwości higroskopijne (pochłania wilgoć). Tworzenie się grudek lub stała zwarta struktura nie oznacza utraty właściwości produktu. W przypadku zbrylenia, należy ponownie rozdrobnić produkt.

5906746044900
73 Przedmioty

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.  Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

*Nie dotyczy akcesoriów

1 inny produkt w tej samej kategorii: