Koszyk
  • -10%
  • Nowy
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Zasady Zwrotu

 

Reklamacje

Banner płatności

Bezpieczne, szybkie płatności.

Insport Nutrition CREATINE MONOHYDRATE 500g Pure

36,49 zł
32,84 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36,49 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36,49 zł

Wysyłka jeszcze dzisiaj! Sprawdź koszty wysyłki.

⚡️SZYBKI WZROST SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI MIĘŚNI

⚡️PRZYCZYNIA SIĘ DO BUDOWANIA MASY MIĘŚNIOWEJ

⚡️DZIAŁA ANTYKATABOLICZNIE

⚡️PRZYSPIESZA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ

Ilość

redeem
Załóż konto lub zaloguj się i zyskaj 32 punktów lojalnościowych,
które będziesz mógł wymienić na kod rabatowy o wartości 1,60 zł.


MICRONIZED CREATINE MONOHYDRATE firmy Insport Nutrition to najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny, wzmocniony dodatkiem tauryny oraz witaminy B6 (pirydoksyny).

Dzięki zastosowaniu mikronizowanej formy produktu, charakteryzuje się on doskonałą przyswajalnością, oraz szybkim czasem wchłaniania, natomiast dodatek witaminy B6 oraz tauryny zwiększa działanie anaboliczne preparatu.

Suplementacja monohydratem kreatyny skutkuje szybkim zwiększeniem siły i wydolności treningowej organizmu, umożliwia nam to przeprowadzenie dłuższych oraz bardziej intensywnych sesji treningowych, co w rezultacie przyczynia się do rozbudowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

⚡️Monohydrat kreatyny uważany jest za najmocniejszy legalny środek anaboliczny stosowany w suplementacji sportowej, co poparte jest wieloma badaniami naukowymi, dlatego cały czas chętnie sięga po nią wielu wyczynowych sportowców. Ponadto kreatyna ma bardzo skuteczne działanie antykataboliczne, przyśpiesza uzupełnianie glikogenu w mięśniach, oraz skraca regenerację potreningową. Micronized Creatine Monohydrate w postaci mikronizowanego proszku doskonale się rozpuszcza.

WŁAŚCIWOŚCI CREATINE MONOHYDRATE OD INSPORT NUTRITION

Szybki wzrost siły i wytrzymałości mięśni:

MICRONIZED CREATINE MONOHYDRATE od Insport Nutrition zwiększa zdolność mięśni do produkcji energii podczas intensywnego wysiłku, co pozwala na wykonywanie cięższych i bardziej wymagających treningów. Suplement ten efektywnie poprawia także zdolność mięśni do szybkiego odzyskiwania siły, co jest kluczowe podczas krótkich, ale intensywnych ćwiczeń, takich jak sprinty czy podnoszenie ciężarów.

Przyczynia się do budowania masy mięśniowej:

Dzięki zwiększeniu zawartości ATP w komórkach mięśniowych, MICRONIZED CREATINE MONOHYDRATE sprzyja szybszemu przyrostowi masy mięśniowej poprzez intensyfikację procesów anabolicznych. Regularne stosowanie tego suplementu, w połączeniu z odpowiednim treningiem i dietą, prowadzi do zwiększenia objętości mięśni, co przekłada się na ich większą masę i lepsze proporcje ciała.

Działa antykatabolicznie:

MICRONIZED CREATINE MONOHYDRATE pomaga w ochronie mięśni przed rozpadem, zwłaszcza w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego lub diety redukcyjnej. Jest to możliwe dzięki jej zdolności do stabilizowania błon komórkowych mięśni oraz ograniczenia ubytków białka mięśniowego, co jest niezbędne do utrzymania siły i masy mięśniowej.

Przyspiesza regenerację potreningową:

Suplementacja MICRONIZED CREATINE MONOHYDRATE skraca czas potrzebny na odnowę biologiczną po intensywnych treningach, co umożliwia częstsze i bardziej efektywne sesje treningowe bez obawy o przetrenowanie. Dodatek tauryny i witaminy B6 w formule wspiera metabolizm energetyczny i regenerację mięśniową, co dodatkowo przyspiesza procesy odzyskiwania sprawności po wysiłku.

W opakowaniu znajdziesz

100 porcji

Zalecana dawka

5 g. proszku (1 miarka)

Zawartość w 5 g (1 porcja)

  • Monohydrat kreatyny 4748,6 mg
  • W tym kreatyna 4178,8 mg
  • Tauryna 250 mg
  • Witamina B6 1,4 mg (*100%)

*Referencyjna wartość spożycia

SKŁADNIKI

Monohydrat kreatyny , tauryna , witamina B6 (chlorowodorek pirodoksyny).

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA: 5 g. proszku (1 miarka) rozpuścić w 150-200 ml wody lub soku. Spożywać przed lub bezpośrednio po treningu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

OSTRZEŻENIA: Zawiera substancje słodzące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.  Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.  Wyprodukowano w zakładach wykorzystujących mleko, soję, jaja i orzechy

5906746040131
14 Przedmioty

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.  Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

*Nie dotyczy akcesoriów

2 innych produktów w tej samej kategorii: