Koszyk
 • -7%
 • Nowy
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Zasady Zwrotu

 

Reklamacje

Banner płatności

Bezpieczne, szybkie płatności.

Insport Nutrition Citrulline Malate 400g PURE

36,90 zł
34,32 zł Zniżka 7%
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36,90 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36,90 zł

Wysyłka jeszcze dzisiaj! Sprawdź koszty wysyłki.

 • ZWIĘKSZA PRODUKCJĘ TLENKU AZOTU (NO) EFEKT „POMPY”
 • POPRAWIA PARAMETRY WYSIŁKOWE
 • ZMNIEJSZA UCZUCIE ZMĘCZENIA W TRAKCIE TRENINGU
 • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ PO TRENINGOWĄ
 • POPRAWIA FUNKCJE SEKSUALNE
 • ZMNIEJSZA RYZYKO POWSTANIA ZAKWASÓW
 • REGULUJE CIŚNIENIE TĘTNICZE KRWI
Ilość

redeem
Załóż konto lub zaloguj się i zyskaj 34 punktów lojalnościowych,
które będziesz mógł wymienić na kod rabatowy o wartości 1,70 zł.


CITRULLINE MALATE firmy Insport Nutrition to najwyższej jakości jabłczan cytruliny wzbogacony witaminą B6 (pirydoksyną).

Jabłczan cytruliny to perfekcyjne połączenie endogennego aminokwasu cytruliny i kwasu jabłkowego, które skutkuje dużo lepszą stabilnością oraz bio przyswajalnością w stosunku do „zwykłej” cytruliny.

Jabłczan cytruliny zwiększa koncentrację argininy w organizmie która jest silnym prekursorem wydzielania tlenku azotu, ten w efekcie powoduje rozszerzenie światła naczyń krwionośnych co sprzyja większemu napływowi krwi do trenowanych mięśni powodując tak zwaną „pompę mięśniową”.

Ma to niezwykle pozytywny wpływ na poprawę parametrów wysiłkowych, przyspiesza regenerację po treningową, a większa podaż substancji odżywczych przyczynia się do efektywniejszego budowania masy mięśniowej.

Kolejną niezmiernie ważną cechą cytruliny jest jej udział w cyklu mocznikowym, neutralizuje ona bowiem działanie szkodliwego dla nas amoniaku uwalnianego w trakcie metabolizmu innych aminokwasów. Suplementacja cytruliną ma również działanie odkwaszające, wpływając pozytywnie na równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

Właściwości CITRULLINE MALATE OD INSPORT NUTRITION:

 • Zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) efekt „pompy”: Jabłczan cytruliny powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co sprzyja lepszemu napływowi krwi do mięśni i wywołuje efekt „pompy mięśniowej”.
 • Poprawia parametry wysiłkowe: Suplementacja cytruliną prowadzi do zwiększenia wytrzymałości oraz wydolności fizycznej podczas intensywnych treningów.
 • Zmniejsza uczucie zmęczenia w trakcie treningu: Cytrulina pomaga w redukcji zmęczenia, co pozwala na dłuższe i bardziej efektywne sesje treningowe.
 • Przyspiesza regenerację po treningową: Dzięki lepszemu napływowi substancji odżywczych do mięśni, cytrulina wspomaga szybszą regenerację po wysiłku fizycznym.
 • Reguluje ciśnienie tętnicze krwi: Cytrulina pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, wspomagając zdrowie układu krążenia.
 • Zmniejsza ryzyko powstania zakwasów: Suplementacja cytruliną redukuje stężenie amoniaku w organizmie, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka powstawania zakwasów.

Składniki aktywne zawarte w jednej porcji (3 g):

 • Jabłczan cytruliny - 2998,6 mg
 • Witamina B6 - 1,4 mg (*100%)

*Referencyjna wartość spożycia

Wielkość porcji: 3g

Liczba porcji w opakowaniu: 133

Składniki: Jabłczan cytruliny, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Zalecany sposób spożycia: Jedną porcję produktu (3 g – ½ miarki) rozpuścić w 150-200 ml wody lub soku. Spożywać raz dziennie 30 minut przed treningiem.

Najlepiej spożyć przed końcem, nr partii: Na opakowaniu.

Przechowywanie: Przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte w temperaturze 15-25°C. Trzymać z dala od bezpośredniego ciepła, wilgoci i światła słonecznego. Nie przechowywać dłużej niż przez 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Ostrzeżenia: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym mlekosojęjajaorzechyzboża zawierające gluten.

5906746045587
18 Przedmioty

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.  Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

*Nie dotyczy akcesoriów

3 innych produktów w tej samej kategorii: